fbpx
Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (12)

Kierunek Nauki środowiskowe, zrównoważona energia i technologia na Avans University to studium bardzo ważnych dla dzisiejszego świata zagadnień, jak globalne ocieplenie czy rosnące zanieczyszczenie powietrza. Nauczysz się w jaki sposób redukować zużycie energii, jak wykorzystywać naturalne źródła energii, zdobędziesz także dogłębną wiedzę na temat energii słonecznej, wodnej, geotermalnej, wiatrowej, biomasy i wiele, wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki środowiskowe, zrównoważona energia i technologia (program przyspieszony) na Avans University to studium bardzo ważnych dla dzisiejszego świata zagadnień, jak globalne ocieplenie czy rosnące zanieczyszczenie powietrza. Nauczysz się w jaki sposób redukować zużycie energii, jak wykorzystywać naturalne źródła energii, zdobędziesz także dogłębną wiedzę na temat energii słonecznej, wodnej, geotermalnej, wiatrowej, biomasy i wiele, wiele więcej. Nauka odbywa się w trybie przyspieszonym - jest bardziej skumulowana, dzięki czemu kurs trwa krócej.

Opis kierunku

Kierunek Nauka o środowisku w kontekście zrównoważonej energii i technologii na Avans University umożliwi Ci poznanie praktycznych działań w celu utrzymania bezpieczeństwa planety i tym samym środowiska. Jako jeden ze studentów nauczysz się, jak obniżyć konsumpcję energii lub wdrożyć odnawialne źródła energii do codziennego użytku. Studia te są bardzo przyszłościowe i tworzą liczne ścieżki kariery dla absolwentów.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i kontrole (międzynarodowy) na Avans University pozwoli Ci na rozwinięcie umiejętności analitycznych i numerycznych. Zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania, rachunkowości i analizy finansowej na szczeblu międzynarodowym. Ponadto, kierunek daje możliwość odbycia sześcio- lub osiemnastomiesięcznych praktyk.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria przemysłowa i zarządzanie na Avans University to przepustka do bardzo ciekawej i satysfakcjonującej pracy. Twoja przyszła praca będzie mogła dotyczyć np. konserwacji samolotów pasażerskich, zarządzaniem duzymi stkatkami, wytwarzaniem energii zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju czy maszyn w fabrykach. Nie tylko dla firm technicznych, ale także w sektorze opieki i dla rządu.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria przemysłowa i zarządzanie na Avans University to idealna propozycja dla osób, które zainteresowane są technologią oraz tym, jak działają maszyny. Poza tą tematyką, studia pełne są kursów o zarządzaniu, przywództwie i negocjacjach, dlatego tak istotne są prezentacje wygłaszane w języku angielskim. Kierunek obejmuje również współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, co daje duże możliwości rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy (w 's-Hertogenbosch) na Avans University zapewnia studentom solidną podstawę wiedzy w zakresie biznesu globalnego. Kursy te skupiają się na marketingu, komunikacji międzykulturowej i sprzedaży i dają studentom możliwość bliskiej współpracy z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy biznes i języki obce na Avans University umożliwi Ci jednoczesną edukacją w zakresie biznesu międzynarodowego i naukę języków obcych. Jeśli interesuje Cię praca w biznesie, lubisz naukę języków obcych i jesteś ciekaw innych kultur - będzie to wprost idealny wybór.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy i zarządzanie na Avans University obejmuje ważne zagadnienia w dziedzinie biznesu, marketingu, ekonomii i zarządzania, co świetnie przygotuje Cię do pełnienia menedżerskich funkcji w międzynarodowych organizacjach. Duża międzynarodowa firma chce wejść na nowy rynek w Brazylii - doradzasz więc w zarządzaniu marketingiem. Producent telefonów komórkowych chce przenieść część swojej produkcji do Europy Wschodniej - zbadasz wszystkie opcje i napisesz biznesplan.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Avans University to idealna propozycja dla tych, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje umiejętności w zakresie marketingu, finansów i zarządzania. Kurs skupia się na aspektach międzynarodowych, dlatego obejmuje współpracę z wieloma krajami. Studia zakładają pracę w niewielkich grupach oraz przydzielenie personalnego trenera.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie finansami na Avans University obejmuje zagadnienia związane z finansami, rachunkowością i ekonomią, z naciskiem na pracę w międzynarodowych organizacjach. Obliczania przyszłych przychodów inwestycji, kosztów produkcji i aktualnej wartości netto projektu - to tylko ułamek wiedzy, którą zdobędziesz.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe nauki śledcze (program przyspieszony) na Avans University pozwoli Ci dowiedzieć się o międzynarodowym znaczeniu prac kryminalistycznych, na przykład po katastrofie samolotu lub katastrofie promu. Wówczas Twoja praca może polegać na zieraniu informacji biologicznych lub chemicznych, które pomogą rozwiązać sprawę. Możliwości pracy i dalszego rozwoju jest bardzo wiele, a co więcej nauka odbywa się w trybie przyspieszonym, dzięki czemu studia trwają krócej.

Opis kierunku