fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Aarhus University

Aarhus University to jeden z największych uniwersytetów w Danii oraz drugi najstarszy w całym kraju. Absolwenci uczelni są laureatami nagrody Nobla, przedstawicielami Parlamentu Europejskiego, premierami i ministrami. Wśród absolwentów jest również były sekretarz generalny NATO oraz członkowie duńskiej rodziny królewskiej! Aarhaus University ukończyła królowa Danii Małgorzata II oraz jej syn Fryderyk. Studia w Danii dają możliwość rozwoju i zdobycia umiejętności wykorzystywanych w zawodzie! Jeśli wciąż nie […]

zobacz więcej

Amsterdam Business School

Amsterdam Business School to szkoła biznesowa w stolicy Holandii bedąca częścią University of Amsterdam. Usytuowanie nie jest przypadkowe, bowiem Amsterdam, jest uznawany za holenderską stolicę finansów i biznesu, w związku z czym uczelnia świetnie wpasowuje się w wizję miasta „dostarczając” co roku świeżo wykształconych ekspertów. Ponadto szkoła posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami a uniwersytetem, dzięki czemu studenci mogą zdobywać wiedzę […]

zobacz więcej

Anglia Ruskin University (ARU)

Anglia Ruskin University to jeden z największych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jest to najszybciej rozwijająca się uczelnia w kraju, już teraz należy do 300 najlepszych uczelni wyższych na świecie, przewiduje się, że do 2030 roku będzie w ścisłej czołówce.

Średnie początkowe zarobki absolwentów wynoszą £22,256 (na kierunkach biznesowych £30 000) – wysoko ponad średnią krajową, ponadto aż 95% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

zobacz więcej

Arts University Bournemouth

Jest to jedna z najlepszych uczelni artystycznych w kraju wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audio i wideo. Aż 97% absolwentów Arts University Bournemouth rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów – to jeden z najwyższych wyników w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci pracowali nad scenariuszem i efektami specjalnymi takich filmów jak Slumdog czy X-Men, są wśród nich zdobywcy wielu prestiżowych nagród, w tym Oscarów.

zobacz więcej

Aston University

Aston University znajduje się w Birmingham – liczącym ponad milion mieszkańców, drugim co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwsza uczelnia, która wprowadziła roczne staże podczas studiów. Obecnie ok. 70% kierunków umożliwia wzięcie udziału w takim stażu.

Wszyscy studenci mają możliwość skorzystania z darmowych lekcji wybranego języka: chińskiego, arabskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, niemieckiego bądź francuskiego.

zobacz więcej

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences to uczelnia o ponad dwustuletniej tradycji. Na kampusach w Bredzie i w ‘s-Hertogenbosch uczy się ponad 29 tysięcy studentów, a uczelnia oferuje ciekawy wybór kierunków licencjackich i magisterskich w języku angielskim.

zobacz więcej

Bangor University

Bangor University to jedna z 350 najlepszych uczelni świata (top 1% uczelni wyższych), do jej absolwentów należą m.in. laureaci nagrody Nobla i Oscara. Jakość kształcenia i podejście wykładowców do studentów oceniane są jako jedne z najlepszych w kraju.

Bangor University położony jest w przepięknym mieście Bangor, uznawanym za jedno z najlepszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii. Zlokalizowane jest jednocześnie w górach i nad morzem, co zapewnia niesamowite widoki, a ponadto jest bardzo tanie.

zobacz więcej

Bath Spa University

Bath Spa University należy do najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii nie tylko jeśli chodzi o kierunki humanistyczne i artystyczne, ponieważ pozostałe kierunki również są nauczane na wysokim poziomie.

Uczelnia charakteryzuje się wysoką satysfakcją studentów z poziomu nauczania i podejścia wykładowców, świetnymi perspektywami pracy po studiach oraz bardzo wysokim współczynnikiem ukończenia studiów – udaje się to ponad 94% studentom, którzy rozpoczęli tutaj naukę.

zobacz więcej

Bath University

Jest to czołowa angielska uczelnia, znajdująca się w turystycznym mieście Bath, na południu kraju. Wymagania rekrutacyjne są wysokie, lecz na absolwentów czekają bardzo wysokie pensje początkowe w porównaniu z innymi uniwersytetami.

University of Bath organizuje darmowe szkolenia dla swoich studentów, mające na celu zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy. Co więcej, uczelnia posiada powiązania z ponad 8000 pracodawcami.

zobacz więcej

Bedfordshire University

University of Bedfordshire jest szybko rozwijającym się uniwersytetem, położonym w miejscowości Luton, ok. pół godziny drogi od Londynu. Niedaleko znajduje się lotnisko z bezpośrednimi i bardzo tanimi lotami do Polski.

Uczelnia posiada niezwykle bogatą ofertę stypendialną: dostępnych jest bardzo wiele stypendiów za wysokie wyniki w nauce, a także pomocy finansowych w przypadku niskich dochodów w rodzinie.

zobacz więcej