fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Aarhus University

Aarhus University to jeden z największych uniwersytetów w Danii oraz drugi najstarszy w całym kraju. Absolwenci uczelni są laureatami nagrody Nobla, przedstawicielami Parlamentu Europejskiego, premierami i ministrami. Wśród absolwentów jest również były sekretarz generalny NATO oraz członkowie duńskiej rodziny królewskiej! Aarhaus University ukończyła królowa Danii Małgorzata II oraz jej syn Fryderyk. Studia w Danii dają możliwość rozwoju i zdobycia umiejętności wykorzystywanych w zawodzie! Jeśli wciąż nie […]

zobacz więcej

Amsterdam Business School

Amsterdam Business School to szkoła biznesowa w stolicy Holandii bedąca częścią University of Amsterdam. Usytuowanie nie jest przypadkowe, bowiem Amsterdam, jest uznawany za holenderską stolicę finansów i biznesu, w związku z czym uczelnia świetnie wpasowuje się w wizję miasta „dostarczając” co roku świeżo wykształconych ekspertów. Ponadto szkoła posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami a uniwersytetem, dzięki czemu studenci mogą zdobywać wiedzę […]

zobacz więcej

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences to uczelnia o ponad dwustuletniej tradycji. Na kampusach w Bredzie i w ‘s-Hertogenbosch uczy się ponad 29 tysięcy studentów, a uczelnia oferuje ciekawy wybór kierunków licencjackich i magisterskich w języku angielskim.

zobacz więcej

Birkbeck University

Birkbeck University zalicza się do najlepszych 1% uczelni na świecie. Uczelnia oferuje bardzo dużo udogodnień dla osób, które podczas studiów zamierzają pracować na pełen etat: zajęcia odbywają się z reguły wieczorem, przez 3-4 dni w tygodni, zaledwie 3 godziny dziennie.

Uczelnia znajduje się w Londynie, a w 2012 roku zajęła pierwsze miejsce pod względem satysfakcji studentów i jakości kształcenia w tym mieście. Birkbeck University jest częścią University of London.

zobacz więcej

Birmingham City University

Kierunki wykładane na Birmingham City University posiadają aż 40 oficjalnych akredytacji państwowych i międzynarodowych instytucji, co znacznie zwiększa atrakcyjność absolwentów na rynku pracy.

Uczelnia współpracuje z takimi firmami jak Microsoft, Cisco i Cartier, studenci Birmingham City University mają możliwość odbyć tam staże i praktyki zawodowe. W bibliotece znajduje się aż 6 milionów zasobów.

zobacz więcej

Birmingham University

University of Birmingham jest jednym z największych i najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Oferuje setki kierunków, a wiele z nich studiować można przez 1-2 lata w placówkach partnerskich za granicą. Co więcej, możliwe jest łączenie kierunków, co pozwala studiować dwa naraz.

Uczelnia prowadzi wybitne badania naukowe, m.in. nad terapią genową czy wirusem Ebola. Studiowało tutaj ośmiu Noblistów, a także wielu wybitnych polityków.

zobacz więcej

Bournemouth University

Położony w pięknej, nadmorskiej miejscowości – a przy tym taniej – University of Bournemouth charakteryzuje się przykładaniem bardzo dużej wagi do staży i praktyk zawodowych – studenci tej uczelni odbywają ich najwięcej w całej Wielkiej Brytanii.

Kierunki związane z turystyką, produkcją telewizyjną, mediami, animacją komputerową i komunikacją należą do najlepszych w kraju.

zobacz więcej

Bradford University

Bradford University słynie przede wszystkim ze swoich kierunków biznesowych, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie, a także z chemicznych i medycznych. Na niemal wszystkich kierunkach można odbyć roczny staż zawodowy, również poza granicami kraju.

Uczelnia znajduje się w mieście Bradford, które liczy sobie pół miliona mieszkańców i zaliczane jest do najtańszych i najlepszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii. Co więcej, aby dostać się na uczelnię nie jest wymagany certyfikat IELTS.

zobacz więcej

Bristol University

Jest to topowa uczelnia w Wielkiej Brytanii i jedna z 50 najlepszych uczelni na świecie. Na Bristol University uczyło się aż 12 laureatów Nagrody Nobla, a przez 36 lat kanclerzem uczelni był sam Winston Churchill.

Uniwersytet należy do wielu prestiżowych grup, m.in. Coimbria i Russel Group. Oferuje studia medyczne, stomatologiczne i weterynaryjne.

zobacz więcej

Brunel University

Brunel University znajduje się w Londynie i jest częścią University of London (wraz z m.in. University College London i Birkbeck University). Uczelnia należy do 350 najlepszych uczelni na świecie.

Studenci otrzymują wiele udogodnień, m.in. możliwość rozpoczęcia studiów od stycznia, rocznych staży podczas studiów, ponadto można samemu ustalać większość przedmiotów w swoim planie zajęć.

zobacz więcej