fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Aarhus University

Aarhus University to jeden z największych uniwersytetów w Danii oraz drugi najstarszy w całym kraju. Absolwenci uczelni są laureatami nagrody Nobla, przedstawicielami Parlamentu Europejskiego, premierami i ministrami. Wśród absolwentów jest również były sekretarz generalny NATO oraz członkowie duńskiej rodziny królewskiej! Aarhaus University ukończyła królowa Danii Małgorzata II oraz jej syn Fryderyk. Dlaczego warto? Według CWUR World University Rankings 2019 Aarhus jest 2. […]

zobacz więcej

Anglia Ruskin University (ARU)

Anglia Ruskin University to jeden z największych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jest to najszybciej rozwijająca się uczelnia w kraju, już teraz należy do 300 najlepszych uczelni wyższych na świecie, przewiduje się, że do 2030 roku będzie w ścisłej czołówce.

Średnie początkowe zarobki absolwentów wynoszą £22,256 (na kierunkach biznesowych £30 000) – wysoko ponad średnią krajową, ponadto aż 95% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

zobacz więcej

Arts University Bournemouth

Jest to jedna z najlepszych uczelni artystycznych w kraju wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audio i wideo. Aż 97% absolwentów Arts University Bournemouth rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów – to jeden z najwyższych wyników w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci pracowali nad scenariuszem i efektami specjalnymi takich filmów jak Slumdog czy X-Men, są wśród nich zdobywcy wielu prestiżowych nagród, w tym Oscarów.

zobacz więcej

Aston University

Aston University znajduje się w Birmingham – liczącym ponad milion mieszkańców, drugim co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwsza uczelnia, która wprowadziła roczne staże podczas studiów. Obecnie ok. 70% kierunków umożliwia wzięcie udziału w takim stażu.

Wszyscy studenci mają możliwość skorzystania z darmowych lekcji wybranego języka: chińskiego, arabskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, niemieckiego bądź francuskiego.

zobacz więcej

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences to uczelnia o ponad dwustuletniej tradycji. Na kampusach w Bredzie i w ‘s-Hertogenbosch uczy się ponad 29 tysięcy studentów, a uczelnia oferuje ciekawy wybór kierunków licencjackich i magisterskich w języku angielskim.

zobacz więcej

Bangor University

Bangor University to jedna z 350 najlepszych uczelni świata (top 1% uczelni wyższych), do jej absolwentów należą m.in. laureaci nagrody Nobla i Oscara. Jakość kształcenia i podejście wykładowców do studentów oceniane są jako jedne z najlepszych w kraju.

Bangor University położony jest w przepięknym mieście Bangor, uznawanym za jedno z najlepszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii. Zlokalizowane jest jednocześnie w górach i nad morzem, co zapewnia niesamowite widoki, a ponadto jest bardzo tanie.

zobacz więcej

Bath Spa University

Bath Spa University należy do najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii nie tylko jeśli chodzi o kierunki humanistyczne i artystyczne, ponieważ pozostałe kierunki również są nauczane na wysokim poziomie.

Uczelnia charakteryzuje się wysoką satysfakcją studentów z poziomu nauczania i podejścia wykładowców, świetnymi perspektywami pracy po studiach oraz bardzo wysokim współczynnikiem ukończenia studiów – udaje się to ponad 94% studentom, którzy rozpoczęli tutaj naukę.

zobacz więcej

Bath University

Jest to czołowa angielska uczelnia, znajdująca się w turystycznym mieście Bath, na południu kraju. Wymagania rekrutacyjne są wysokie, lecz na absolwentów czekają bardzo wysokie pensje początkowe w porównaniu z innymi uniwersytetami.

University of Bath organizuje darmowe szkolenia dla swoich studentów, mające na celu zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy. Co więcej, uczelnia posiada powiązania z ponad 8000 pracodawcami.

zobacz więcej

Bedfordshire University

University of Bedfordshire jest szybko rozwijającym się uniwersytetem, położonym w miejscowości Luton, ok. pół godziny drogi od Londynu. Niedaleko znajduje się lotnisko z bezpośrednimi i bardzo tanimi lotami do Polski.

Uczelnia posiada niezwykle bogatą ofertę stypendialną: dostępnych jest bardzo wiele stypendiów za wysokie wyniki w nauce, a także pomocy finansowych w przypadku niskich dochodów w rodzinie.

zobacz więcej

Birkbeck University

Birkbeck University zalicza się do najlepszych 1% uczelni na świecie. Uczelnia oferuje bardzo dużo udogodnień dla osób, które podczas studiów zamierzają pracować na pełen etat: zajęcia odbywają się z reguły wieczorem, przez 3-4 dni w tygodni, zaledwie 3 godziny dziennie.

Uczelnia znajduje się w Londynie, a w 2012 roku zajęła pierwsze miejsce pod względem satysfakcji studentów i jakości kształcenia w tym mieście. Birkbeck University jest częścią University of London.

zobacz więcej

  Myślisz o studiach za granicą? Skontaktuj się z nami!

  Wypełnij poniższego formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia za granicą!

  Z naszą pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.