fbpx
Nasi studenci

Nasi studenci

Poznajcie opinie i wrażenia studentów z Polski, którzy z naszą pomocą dostali się na studia zagranicznych uczelni! Jesteśmy z nim mega dumni!

A może już niedługo dodamy tu Waszą relację z wyjazdu na wymarzone studia z krańca świata?

Studia w Niemczech – relacja Marianny!


Niemcy to kraj zbliżony kulturowo do Polski. Styl pracy jest podobny, dlatego po przyjeździe do Niemiec szybko przyzwyczaiłam się do Hamburga. Staż odbyłam About You. To internetowa platforma modowa z siedzibą właśnie w Hamburgu w Niemczech. Jedną ze stron internetowych About You jest Polska. Dlatego jako praktykantka odpowiadałam za wsparcie zespołu International Markets – głównie z tłumaczeniami, różnymi analizami, treściami modowymi i innymi ciekawymi zadaniami. Cała […]

zobacz więcej

Michał

International Football Business
UCFB

Jestem bardzo zadowolony z wyboru uczelni :) Pozwala ona na rozwijanie zainteresowań biznesowych związanych z piłką nożną na poziomie akademickim. Należy jednak pamiętać, że kluczowe jest też własne zaangażowanie. Uczelnia oferuje wiele opcji i możliwości rozwoju osobistego ale jest też bardzo otwarta na własne inicjatywy studentów, które są szczególnie doceniane.

zobacz więcej

Nela

Psychology with Psychotherapy and Counselling
UCLAN

Cześć, nazywam się Nela i we wrześniu 2019 roku zaczęłam studiować psychologię, a dokładniej Psychology with Psychotherapy and Counselling na UCLANie. O studiach w Anglii zaczęłam myśleć dość wcześniej i za poleceniem przyjaciółki napisałam maila do Global Education, aby móc dowiedzieć się czegoś więcej o tamtejszych uczelniach.

zobacz więcej

Wiktoria

Event Management
Coventry University

Hej, jestem na pierwszym roku Event Management na Coventry University. Uniwersytet i kierunek oczywiście wybrałam dzięki pomocy Global Education i jestem im za to bardzo wdzięczna! Coventry jako miasto jest dość spokojne i niezbyt duże. Trzeba przyznać, że budynki uniwersyteckie dodają mu uroku. Jeśli jednak ktoś poczuje się tu znudzony, to tuż za rogiem jest Birmingham, Leamington Spa lub oddalony o 3 godziny Londyn.

zobacz więcej

Wiktoria

International Business
University of Sunderland

Nazywam się Wiktoria,mam 20 lat i studiuje w północnej części Anglii,w miasteczku o nazwie Sunderland. Zdecydowałam się na studia w Anglii, poprzez stronę studiujwanglii.pl, za pośrednictwem osób, które tam pracują zdążyłam złożyć dokumenty w odpowiednim czasie na uczelnię.

zobacz więcej

Natalia

Tourism and Hospitality Managemen
Bournemouth University

Hej, mam na imię Natalia i studiuję International Tourism and Hospitality Management na Bournemouth University. Za mna juz prawie trzy miesiące pobytu tutaj, wiec wydaje mi sie, ze jest to odpowiedni czas na napisanie o swoich pierwszych wrazeniach tutaj. W drugiej klasie liceum do mojej szkoły przyjechali przedstawiciele Global Education, którzy przeprowadzili prezentacje studiów w Anglii.

zobacz więcej

Michalina

Biological and Forensic Science
Coventry

Cześć! Mam na imię Michalina i jestem studentką pierwszego roku na kierunku Biological and Forensic Science na Coventry University. Zdecydowałam się na wyjazd już w drugiej klasie liceum i biuro Global Education pomagało mi na każdym kroku aplikacji. Studia Coventry University znajduje się w top 15 najlepszych uczelniach w Anglii i na prawdę jest to widoczne. Wykładowcy oprócz nauczaniem zajmują się pracą w dziedzinie, którą wykładają. […]

zobacz więcej

Paulina

Psychology
University of Worcester

Jeśli chodzi o uniwersytet, to byłam miło zaskoczona. Zdjęcia znajdujące się na stronie uczelni sprawiły, że miałam wysokie oczekiwania i naprawdę się nie zawiodłam. Uczelnia jest nowoczesna i dobrze wyposażona. Podobnie z biblioteką – The Hive – która na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach.

zobacz więcej

Julia

Psychology
University of Portsmouth

Jestem bardzo zadowolona i nadal podekscytowana całym doświadczeniem. Mogę z czystym sumieniem polecić zarówno rozpoczęcie studiów w Wielkiej Brytanii jak i w samym Portsmouth.

zobacz więcej

Magda

Logistics Management
Breda University of Aplied Sciences

Cześć! Nazywam się Magda i dwa tygodnie temu rozpoczęłam studia w Breda University of Applied Sciences (BUAS) na kierunku Logistics Management. Już od samego przyjazdu mogłam śmiało powiedzieć, że studia w Holandii to była najlepsza decyzja!

zobacz więcej