fbpx
Blog - Bez kategorii

Blog - Bez kategorii

Studia w Norwegii: czy warto uczyć się norweskiego?

Studia w Norwegii: czy warto uczyć się norweskiego?

Zapewne już wiecie, że angielski w Norwegii to nie problem. Większość Norwegów płynnie mówi i chętnie posługuje się językiem angielskim. Wybierając studia w Norwegii, warto poznać rodzimy sposób porozumiewania się. Nazwa własna języka po norwesku norsk wywodzi się od strnord. przymiotnika nor(ð)rœnn, oznaczającego pierwotnie „północny”.

czytaj dalej
Studiuj w Szwecji i poznaj Sztokholm, miasto tysiąca wysp!

Studiuj w Szwecji i poznaj Sztokholm, miasto tysiąca wysp!

Kto z Was planuje studia w Szwecji? Sztokholm, jak również cała Szwecja jest świetnym miejscem do podjęcia studiów na wysokim poziomie. Uczelnie dają ogromną swobodę pracy, przez co student rozwija swoją samodzielność, a jednocześnie wymagają rzetelnego podejścia do faktu pogłębiania wiedzy. Jeśli chcecie wyjechać na Północ Europy, na pewno musicie zahaczyć o Sztokholm, chociażby dlatego, aby poznać kameralność tej stolicy, poczuć na własnej skórze niesamowity skandynawski klimat, […]

czytaj dalej
Co warto zobaczyć w Lund?

Co warto zobaczyć w Lund?

Studia w Szwecji to świetna okazja, nie tylko do poszerzania wiedzy, ale i podróżowania i poznawania nowych miejsc. Z Lund do Sztokholmu jest prawie 500km, zdecydowanie bliżej macie do Kopenhagi, a w 20 min dojedziecie do Malmö. Gdybyście jednak zastanawiali się co ciekawego ma do zaoferowania Lund,  przychodzimy z pomocą!

czytaj dalej
5 powodów, aby rozpocząć studia na Malcie

5 powodów, aby rozpocząć studia na Malcie

Jeśli jeszcze zastanawiasz się dlaczego warto zamieszkać na Maltę, mamy nadzieję, że ten wpis Cię przekona! Krótko, w pięciu punktach, najważniejsze informacje, za co studenci kochają Maltę!  Edukacja oparta na modelu brytyjskim Wybierając studia na Malcie możecie uciec od deszczowej Anglii, do ciepłego kraju, gdzie nawet zimą jest wystarczająca ilość słońca, a tym samym korzystać z najwyższej jakości systemu edukacji oraz zyskać dyplom uznawany w całej […]

czytaj dalej
Życie studenckie w Lund! Studia w Szwecji!

Życie studenckie w Lund! Studia w Szwecji!

Choć Lund nie należy do największych studenckich miast świata, życie akademickie rozkwita tu każdej jesieni błyskawicznie. To za sprawą faktu, że miasto zamieszkane jest w połowie przez studentów. Nic dziwnego, renomowana uczelnia, przyciąga młodych naukowców z różnych stron Europy. Wybierając studia w Szwecji oraz Lund University na pewno nie będziesz się nudzić, zdobędziesz odpowiednie umiejętności oraz bez trudu poznasz nowych ludzi. Tym razem opowiemy po krótce o tym, […]

czytaj dalej
Studia za granicą – dlaczego warto wyjechać?

Studia za granicą – dlaczego warto wyjechać?

Wielu z Was intensywnie myśli nad opcją wyjechania z kraju na studia. Często zastanawiacie się czy w ogóle warto jest zaryzykować i opuścić ojczyznę. Studia za granicą przynoszą wiele  korzyści w kwestii rozwoju własnej kariery, i taki temat chciałybyśmy dziś poruszyć. Dla tych częściowo zdecydowanych i tych mniej :)

czytaj dalej

  Myślisz o studiach za granicą? Skontaktuj się z nami!

  Wypełnij poniższego formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia za granicą!

  Z naszą pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.